Biologický septik SK4-EK

Kód: 3214004
Neohodnoceno
Značka: EKOCIS
63 690 Kč –11 %
3214004 l
63 690 Kč –11 % 56 235 Kč 46 475,21 Kč bez DPH
Doba dodání 4-5 týdnů (1 ks)

Biologický septik tříkomorový SK4-EK pro 14-18 obyvatele se umísťuje samonosně bez nutnosti betonáže. Stačí uložit na betonovou desku a  jednoduše obsypat prosátou zeminou. Účinnost v kombinaci s biologickým nebo zemním filtrem až 96%, jednoduchá obsluha a žádné náklady na provoz, patří mezi přednosti tohot. Navíc vám zajistíme i dopravu  po celé ČR. Samozřejmostí je poradenství v této problematice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biologický septik SK4-EK

Biologický septik tříkomorový SK4-EK pro 14-18 obyvatele se umísťuje samonosně bez nutnosti betonáže. Stačí uložit na betonovou desku a jednoduše obsypat prosátou zeminou. Účinnost v kombinaci s biologickým nebo zemním filtrem až 96%, jednoduchá obsluha a žádné náklady na provoz, patří mezi přednosti tohot. Navíc vám zajistíme i dopravu po celé ČR. Samozřejmostí je poradenství v této problematice.

Biologický septik SK-EK v kombinaci s biologickým filtrem BF-EK nachází využití  především tam, kde je produkce odpadní vody velmi nepravidelná. Za septik se doporučuje osadit biologický nebo zemní  filtr jako další stupeň čištění odpadní vody.

Nabízíme vám typové tříkomorové plastové septiky s vestavěným anaerobním filtrem v poslední komoře. Jsou svařeny z konstrukčních PP desek s prakticky neomezenou životností. Sváry jsou kontrolovány a nepropustnost je garantovaná.

Biologický septik plní funkci mechanicko-biologického předčištění splaškových odpadních vod. Přečištěné odpadní vody lze vypouštět dle místních podmínek do vodoteče,dešťové kanalizace, zachytávat do jímky a využít v době vegetace pro zavlažování, příp. na základě povolení odvádět do vsakovací studny,tunelů nebo drenáže.

Septiky jsou vyráběny jako plastové samonosné nádrže osazované pod terén s obsypem pískem(jemnou zeminou), bez nutnosti obetonování. Biologický septik je vyroben jako tříkomorová nádrž, kde dochází v jednotlivých komorách k oddělení a sedimentaci nerozpustných látek, k anaerobní stabilizaci kalu a zachycení plovoucích nečistot. Středový vstupní otvor umožňuje kontrolu stavu v septiku a přístup k odčerpání kalu z jednotlivých komor. K zakrytí nádrže slouží plastový pochůzný poklop. Na odtoku je proveden norný přepad, kde je možno odebírat vzorky odpadní vody. Nátok a odtok je proveden potrubím DN 150.

Technické parametry biologický septik SK4-EK

biologicky-septik-sk4-ek-parametry

Specifikační body

  • certifikace dle EN
  • Objednávejte biologický septik s certifikací dle EN, za mimořádně nízkou cenu.
  • vyčištěnou vodu je možné použít k záhlavám atd.
  • samonosná nádrž
  • nízké pořizovací náklady
  • jednoduchá obsluha
  • žádné náklady na el. energii

Doplňkové parametry

Kategorie: Septiky, žumpy
Hmotnost: 500 kg