Přípravek do mobilních WC Toilex 1 L

Kód: 265
Novinka
3 hodnocení
Značka: TEKON
250 Kč –20 %
toilex3
250 Kč –20 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Vysoce kvalitní tekutý přípravek určený pro mobilní toalety. Přípravek je vyráběn dle původní receptury s dlouholetou tradicí na trhu. Používá se zředěný do nádrží chemických toalet, kde pomáhá rozkládat odpad a toaletní papír. Rovněž napomáhá zlikvidovat nepříjemný zápach a plyny vznikající rozkladnými procesy. Výrobek je vhodný do obou komor chemického WC.

PODPOŘTE DOBROU VĚC - Z každého balíčku věnujeme 10 Kč nadačnímu fondu NEZÁVODÍM-POMÁHÁM, který pomáhá postiženým dětem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek do mobilních WC Toilex

PODPOŘTE DOBROU VĚC - Z každého balíčku věnujeme 10 Kč nadačnímu fondu NEZÁVODÍM-POMÁHÁM, který pomáhá postiženým dětem.

Vysoce kvalitní tekutý přípravek určený pro mobilní toalety. Přípravek je vyráběn dle původní receptury s dlouholetou tradicí na trhu. Používá se zředěný do nádrží chemických toalet, kde pomáhá rozkládat odpad a toaletní papír. Rovněž napomáhá zlikvidovat nepříjemný zápach a plyny vznikající rozkladnými procesy. Výrobek je vhodný do obou komor chemického WC. Je distribuován v 1L obalech.

Vhodné do:

  • Karavanů
  • Mobilních domů
  • Lodí a jachet

Návod a použití: Koncentrát je určený k udržování čistoty v mobilních toaletách na jachtách, lodích, karavanech. Pro zajištění čistoty stačí 100 ml na každých 10 L hlavní nádrže.

Bezpečnostní doporučení: Chraňte před dětmi. Při manipulaci s přípravkem zásadně nejíst, nepít, nekouřit. Při manipulaci s přípravkem používejte ochranné pomůcky.

Doporučené ředění: 1:200 (1L přípravku na 200 L vody)

Barva: tmavě modrá

Vůně: květinová

Stáhněte si bezpečnostní list k tomuto výrobku ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kanalizace
Hmotnost: 1 kg