Přečerpávací stanice ČS2-EK

Kód: 1321222
Neohodnoceno
Značka: EKOCIS
49 560 Kč –12 %
1320221 l
49 560 Kč –12 % 43 125 Kč 35 640,50 Kč bez DPH
Doba dodání 4-5 týdnů (1 ks)

Přečerpávací stanici ČS-EK o užitném objemu 0,8 m3 se umísťuje samonosně bez nutnosti betonáže. Stačí uložit na betonovou desku a  jednoduše obsypat prosátou zeminou. Stanice je osazena tlakovým čerpadlem EFRU 5/4" a je vhodná pro objekty,kde je zbudována obecní tlaková kanalizace. Navíc vám zajistíme i dopravu po celé ČR. Samozřejmostí je poradenství v této problematice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přečerpávací stanice ČS2-EK

Přečerpávací stanici ČS-EK o užitném objemu 0,8 m3 se umísťuje samonosně bez nutnosti betonáže. Stačí uložit na betonovou desku a  jednoduše obsypat prosátou zeminou. Stanice je osazena tlakovým čerpadlem EFRU 5/4" a je vhodná pro objekty, kde je zbudována obecní tlaková kanalizace. Navíc vám zajistíme i dopravu po celé ČR. Samozřejmostí je poradenství v této problematice.

Čerpací stanice ČS-EK je samonosný podzemní objekt určený pro čerpání odpadních vod, které nelze odvést gravitačně. ČS jsou plně automatické díky systému plovákových spínačů, které signalizují (hlídají) výšku hladiny. V případě poruchy jsou vybaveny varovnou zvukovou nebo světelnou signalizací.

Nádrže jsou svařeny z polypropylenových desek, které jsou opatřeny výztuhami proti vnějším tlakům. Čerpací stanice jsou opatřeny záklopy s montážním vstupem o průměru 75 cm. Standardně jsou ČS dodávané jako podzemní samonosné objekty, které není potřeba obetonovat, případně jako dvouplášťové, určené k vybetonování mezipláště.

Technické parametry čerpací stanice ČS2-EK

 precerpavaci-stanice-cs2-ek

Specifikační body

  • Objednávejte spolehlivé přečerpávací stanice s kvalitním čerpadlem
  • čerpadlo pro přečerpání
  • el. rozvaděč s jištěním a signalizací poruchy
  • samonosné nádrže
  • nízké pořizovací náklady
  • jednoduchá obsluha
  • zajištění záručního a pozáručního servisu

Doplňkové parametry

Kategorie: Přečerpávací stanice do tlakové kanalizace
Hmotnost: 500 kg