EnzymyBio.cz podporuje charitativní projekt "Nezávodím-pomáhám"

Beskydská ultra běžkyně Linda Tekeliová se svým parťákem Radovanem Kelerem jsou sportovci, kteří milují pohyb, nové výzvy a rádi pomáhají lidem. Snaží se motivovat k pohybu, což dokazuje také jejich facebooková skupina „Motivační turistika a sport“, která sdružuje komunitu více než dvou tisíc aktivních lidí. Linda je navíc ambasadorkou sportovní značky KILPI.

projekt

„S ohledem na specifickou dobu, kterou společně prožíváme a která nám všem svým způsobem nejen bere, ale i dává nové pohledy na svět, přišlo najednou uvědomění, že bychom mohli pohybem pomoci dětem, které se bez pomoci druhých neobejdou,“ představuje svůj projekt Linda.

A jakým způsobem chtěli pomoci? Díky sponzorům, kteří Lindu a Radovana v tomto projektu podpořili, se proměnil každý Lindin nastoupaný výškový metr v 1 Kč. Zní to jednoduše, ale ono to tak úplně jednoduché nebylo. Čím více výškových metrů totiž po beskydských kopcích našlapali, ať už sama Linda nebo v doprovodu svého parťáka, tolik peněz poputovalo dětem z nadace Vzhůru k zázrakům. A to už stálo za to, aby těch metrů bylo co nejvíce!